Milujeme to, co děláme, a děláme to, co milujeme.

Na začátku byla jednoduchá myšlenka a trocha čerstvého ovoce. Přesně tak. Opravdu – na začátku, v létě 2018, kdy byla přemíra ovoce, bylo na sousedovic zahradě přemíra hrušek. Hrušky máme rádi, takže jsme se zeptali (poté, co hrušky nikdo nesbíral), zda by bylo možné nějaké získat. Kladná odpověď a následující den kýbel plný tohoto skvělého ovoce dal za zrod dalším událostem. Když máte obrovskou spoustu čerstvého ovoce, přichází po jednom či dvou dnech důležitá otázka: Co s tím? Ať se nezkazí, byla by toho škoda. Jako první Vás možná napadne – udělat kompot, povidla, upéct buchtu. Přesně o tom jsme také přemýšleli. 

Pak nás ale napadlo – zdravá svačinka – sušené ovoce. Má to spoustu výhod – sušení je skvělá konzervační metoda a dlouho takto zpracované ovoce vydrží a hlavně díky obsahu spousty tělu prospěšných látek a energie je to výborná skvačinka na přikusování.  Takhle jsme tedy začali. Postupně přišlo na řadu sušení i dalšího domácího ovoce – švestek, jablek a rynglí.

Dnes je velká poptávka po těchto zdravých věcěch, takže nebyl problém na volném trhu začít. Do sortimentu jsme postupně začali přidávat kvalitní ořechy, semínka a spoustu další dobrot jejichž výčet si můžete prohlédnout v nabídce produktů.

Jelikož milujeme jídlo – a to nejen ochutnávání - hlavně kombinování různých surovin a zkoušení receptů, přišla na řadu otázka, kam se posunout. Původní moto Co mám to dám – aneb domácí a s láskou (kdy byly na výběr 100% domácí výrobky) záhy přešlo na Co mám to dám – aneb zdravě a s láskou. Chceme poskytovat v co největší možné míře kvalitní potraviny s příjemným prožitkem.

Co nás motivuje?

Milujeme to, co děláme, a děláme to, co milujeme. 

Chceme nabídnout lidem kvalitní a zdravé pochutiny ve formě oříšků, sušeného a lyofilizovaného ovoce, semínek a dalších dobrot. A nejen to – také různé zákusky a další pochutiny. V neposlední řadě také recepty, které si klidně můžete připravit doma.

Produkt byl přidán do oblíbených